Plotëso këtë formular të thjeshtë për të siguruar tavolinën në restorantin tonë.

Prenoto një tavolinë

PËR INFORMACIONE TË MËTEJSHME, TELEOFONO NË NUMRIN 0697088688

Data

Orari

Numri i personave


✓ Valid Invalid number

DËRGO
faleminderit! Kemi marrë prenotimin tënd!

Informacionet mbi prenotimin

Jemi duke verifikuar disponueshmërinë në orarin e përcaktuar! Së shpejti do të të dërgojmë një email konfirmimi ose do të të telefonojmë për të informuar mbi disponueshmërinë tonë!

***Shërbimi disponibel së shpejti***

EVENTE PRIVATE

Nëse dëshironi një zonë të tërë VIP në restorantin tonë, e ndarë nga të gjithë klientët e tjerë, plotëso formularin e mëposhtëm.

Kemi një hapësirë perfekte për darkën (drekën) tuaj të punës dhe mbledhjet tuaja

Dreka

Formula jonë All You Can Eat e drekës kushton vetëm 1990 L.

Nëse do të bësh një pushim gjatë orarit të drekës, Amo Sushi është ajo që bën për ty!

Pjata të lehta si Sashimi, temaki dhe nigiri janë idealet për t’i dhënë trupit tënd energjinë e duhur për të përballuar pasditen në 100%!

Telefono

Cel. 0697088688

PRENOTO DHE NGA KËTU

Orari

Nga e hëna në të diel 11:30 am – 11:00 pm

NA LINI NJE VLERESIM

Darka

Formula jonë All You Can Eat në darkë kushton 2990 L.

Mund të ulesh dhe të provosh të gjitha specialitetet e sushit në sasinë që dëshiron.

Pjata të shijshme si maki, uramaki dhe temaki janë të shkëlqyera për të shijuar një darke në shoqëri dhe të hash sa të dëshirosh!

Evente Private

Me ne ke mundësinë për të shijuar një darkë, një mbledhje pune ose një drekë midis kolegësh, në një zonë të dedikuar plotësisht ty dhe e ndarë mirë nga klientët e tjerë.

Nje ambjent privè i dedikuar per ju.

Telefononi tani per te prenotuar ambjentin tuaj privè!

Na kontakto