Kontaktet

Cel. 0697088688

Bulevardi “Deshmoret e Kombit”

Kullat Binjake, Tower 2, Kati 0

Tirane

info@amo-sushi.com

Do të provosh sushin më të mirë në Tiranë?
Plotëso formularin e mëposhtëm, për të rezervuar një tavolinë në restorantin tonë!

Prenoto një tavolinë

PËR INFORMACIONE TË MËTEJSHME, TELEFONO NË NUMRIN 0697088688

Submit

Evente private

Nëse dëshironi një zonë të tërë VIP në restorantin tonë, e ndarë nga të gjithë klientët e tjerë, plotëso formularin e mëposhtëm.

Kemi një hapësirë perfekte për darkën (ose drekën) tëndë të punës dhe për mbledhjet e juaja.

*Rezervimi i ambjenteve Prive’ ka nje kosto extra.

Jemi ne dispozicionin tënd!

Për çdo pyetje, na kontaktoni!

Do jemi të lumtur t’ju përgjigjemi

Orari

Nga e hëna në të diel

11:30 am – 11:00 pm

NA NDIQNI!