sushi-icon-1

Si funksionon formula “AYCE”

ALL YOU CAN EAT?

Paguani një cmim fiks dhe porositni sipas preferences në një menu me shumellojshmëri zgjedhjesh. Sa herë të doni…pa limit!

*Menu Dreke 2200 L; *Menu Darke 2990 L

*Pijet nuk përfshihen në cmim.

PRENOTIME

Klikoni butonin për të rezervuar tavolinen tuaj, me Sushin më të mirë në Tiranë! Procedura është shumë e shpejtë!

Ose na kontakto në numrin e telefonit:

Cel. 0697088688

Prenoto

sushi-icon-2

Avantazhet e formulës

ALL YOU CAN EAT?

Sushi i cilësisë së lartë dhe shumellojshmëri zgjedhjesh përgatitur posacërisht për ju nga shefat tanë Aziatik. E përmendëm që mund të porositni pa limit?

Në Amo Sushi ju servirim produkte gjithmonë të freskëta me një kornize dizajni të lartë.

Të mirëpresim!


Tripavisor Travelers' Choice

RESTORANTI I PARE AZIATIK

“ALL YOU CAN EAT” NE SHQIPERI

Te Amo Sushi në Tiranë do të provosh një eksperiencë totale, e cila përfshin të 5 shqisat! Sushi-menet tane do të dinë të të befasojnë me pjata të shijshme dhe autentike: pjata te vërteta aziatike.

Do mundesh të shijosh të gjithë sushin që dëshiron me formulën inovative all you can eat

Kemi ardhur në Shqipëri me dëshirën për të të bërë të provosh një kuzhinë të shkëlqyer, dhe mbi të gjitha TË VËRTETË: e cila bashkon tradicionalen të Sol Levante, me pasionin tonë për dizjan të nivelit të lartë.

MENU

sushi-icon-3

Nabe yaki ramen

Spagheti japonezeme leng frutash deti

Edamame

Fasule soje

Niku gyoza

Ravioli me mish

uramaki futomaki ebi venere sushi

Ebi Venere

Tempura Karkaleci, Oriz Venere, Teriyaki, Buke e Grire

uramaki futomaki vulcan roll sushi

Vulcan Roll

Tempura Salmoni, Tobiko, Teriyaki, Majoneze, Salce Pikante

Ebi Maki

Karkalec i gatuar

PRENOTO TAVOLINËN TËNDE

ALL YOU CAN EAT

Plotëso formularin e mëposhtëm, për të qëne te sigurt qe do keni një tavolinë në restorantin tonë!

Prenoto një tavolinë

PËR INFORMACIONE TË MËTEJSHME, TELEFONO NË NUMRIN 0697088688

Submit

Nëse dëshironi një zonë të tërë VIP në restorantin tonë, e ndarë nga të gjithë klientët e tjerë, plotëso formularin e mëposhtëm.

Kemi një hapësirë perfekte për darkën (drekën) tuaj të punës dhe mbledhjet tuaja.

*Rezervimi i ambjenteve Prive’ ka nje kosto extra.

ORARI

E HËNË – E PREMTE 11.30 – 23:00
E SHTUNË 11.30 – 23:00
E DIEL 11.30 – 23:00

ADRESA

Bulevardi
“Deshmoret e Kombit”
Kullat Binjake
Tower 2, Kati 0
Tirane

Shiko hartën

photo-sushi-7